VLOGGING APO BLOGGING ? | JA PLATFORMA ME MIRE ! | SARA KARAJS TIPS


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /homepages/37/d759410480/htdocs/homedecorideaz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 824

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /homepages/37/d759410480/htdocs/homedecorideaz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 831

Pershendetje !
Sot , me ju , doja te ndaja mendimet e mia mbi dy platforma gjigande te rrjeteve sociale !
Vlogu apo Blogu ? Kjo eshte pyetja e vitit ne fakt !
Keto jane disa nga avantazhet dhe disavantazhet e te dy platformave , sipas mendimit tim.
Shihemi te dielen , Sara !